Konferencja prasowa ministra zdrowia

Onet News

61K wyświetleń0

  Zapraszamy na konferencję prasową, w której udział weźmie minister zdrowia Adam Niedzielski. Początek transmisji o godz. 11 na stronie głównej Onetu.

  Opublikowany 12 dni temu

  Komentarze

  1. Zenon Duda

   P.Morawiecki jest pan nie z tej branży otwórz szpital w Puławach . To lekarze profesjonaliści Ryki i Dęblin to ubojnia gdzie maja się leczyć chorzy na inne schorzenia umierają bo kupiliście szczepionki na umieralność by odzyskać emerytury i 500+ niech umierają dla was lepiej. Gdzie k..... kontrol w Rykach Dęblin mam twarde dokumenty i nagrania mam z Ryk dr. Z zangladeszu głąb MAYSAM BACHER niby chirurg a przyjmuje naSORZe W Rykach miałam migotania musiałam mu podpowiadać co mi ma dać jaka kroplówka . INR miałam 1,86 powiedzial ze super jakie k.... super w moim przypadku to między 2a3 a on nieuk mówi ze norma 1.20 bydlę tego nie wie i nie wie co to jest KIG .znow mu powiedziałam to dał mi przed pobraniem krwi bo mi spada potas leżałam od 20 godz 16.02.21 do 17.02.21 do godz. 1.17 nie pobierali mi krwi na rozrzedzenia krwi choć biorę acenokumarol sama brałam .Otworzyc szpital w Puławach . Na wypisie żadnego opisu co mi dawali . To koniec nie darujemy temu lekarzowi i prezesie . A P.Morawiecki od czego pan jest szczepienie nie. Przymusowe i maseczki chorują bo nie ma szpitali dla dzieci i starców i ty dbasz o nich kłamcy ale my nie darujemy P. Niedzielski wypad z telewizji bo zygamy pan nie jest lekarzem. Banda żeby zaszczepić to szczepionka musi pare lat być testowana . Nie wie pan to OHP doszkoli. Nie darujemy brat zmarł w Puławach w domu bo karetka jechała z Kazimierza Dolnego 30min nie z Pulaw K..... nie darujemy otworzyć szpital w Puławach .maseczki wsadźcie sobie w.......... wy każecie ludzi za maseczki głodowe emerytury samotne matki nie maja co jeść a karać za maski byście mieli na balety. Policję nękacie nie darujemy. Wam samotne matki z dziećmi wynajmują mieszkania P.Morawiecki gdzie obietnice bo prezydent Pulaw ma to w dupie matki i dzieci i pan kierownik Giza maja w dupie . Gdzie kontrola k.... gdzie Zapamiętajcie Cygan raz przejdzie przez wieś tego życzą Polacy .

  2. Zenon Duda

   P.Morawiecki jest pan nie odpowiedzialny . Umierają nie na cow

  3. P12345 Z Polski

   Łapki dół świadczą wyraźnie, że ciemny lud nie kupuje tej ściemy.

  4. P12345 Z Polski

   Doktorze Niedzielski a pan jest lekarzem, czy ekonomistą? Może czas zmienić obowiązki, skoro z służbą zdrowia nie radzi Pan sobie razem ze współistniejącymi wyznawcami jedynie słusznej "choroby"

  5. bssni touir

   Jaka gęba paskudna.

  6. bilisha coli

   Socjopatyczne zakłamane bydle.

  7. Soinas Doyi

   Jaka gęba paskudna.

  8. chding zuure

   Jaka gęba paskudna.

  9. drrtyi jiogg

   Jaka gęba paskudna.

  10. rico 0001

   Przecież rząd nie ratuje nas przed covidem tylko nas zabija zamknol drogę nam do lekarzy szpitali itd a składki trzeba płacić ci ludzie co umierają to są ludzie którzy nie otrzymali pomocy lekarzy szpitali bo teraz jest covid pilny a reszta niech umiera tylko ze tam w szpitalu nie ma nikogo!!!!!!!! I jest celowo zrobione że taka groźna choroba covid żebyśmy nie weszli zobaczyć obudźcie się was zabije nie pomoc szpitali strach mediów co napędzają!!!!!!!!

   1. bilisha coli

    Prosimy o 1 pytanie bo Pan Minister ma za mało pamięci RAM żeby ogarnąć dwa. I to jest minister rządu w 38 mln kraju. Gratulacje Polsko

  11. drttyu liqm

   Jaka gęba paskudna.

   1. Soinas Doyi

    Potwór i foliarz dalej swoje teorie spiskowe pociska jak psychopata ! Naganianie do eksperymentów medycznych ( MUTOGENÓW ) a nie informowanie o tym i o zagrożeniach

  12. XETIX 1186

   Lucyfer w damskiej skórze

   1. chding zuure

    siedzą ?

  13. yaliso gioouy

   Socjopatyczne zakłamane bydle.

   1. drrtyi jiogg

    Ten cyrk ma być do marca \kwietnia 2022 roku .Nie ma odzewu z dołu to robią co chcą . Pozdrawiam serdecznie.

  14. Michał M

   Mutacja z wiejskiej...

   1. yaliso gioouy

    Ten cyrk ma być do marca \kwietnia 2022 roku .Nie ma odzewu z dołu to robią co chcą . Pozdrawiam serdecznie.

  15. Rumun Ek

   To w końcu jak jest, raz określamy natężenie epidemii ilością testów pozytywnych ( nie mylić z zakażeniem ) a gdy ta wyraźnie spada ilością zajętych łóżek ??? XD Wystarczyło by otworzyć przychodnie, oba parametry spadły by drastycznie, no ale wtedy straszna epidemia nagle wyparowała.

   1. drttyu liqm

    Ten cyrk ma być do marca \kwietnia 2022 roku .Nie ma odzewu z dołu to robią co chcą . Pozdrawiam serdecznie.

  16. BidaS

   Moraw komuchu przestań mi Polskę fake pandemią prześladować!

   1. BidaS

    @yaliso gioouy Napewno nie bedzie siedział, jak się gorąco zrobi i wyjdzie na jaw o co chodzi z całym covidem to pewnie spierdoli do niemcowni do swoich

   2. yaliso gioouy

    siedzą ?

  17. konev dawid

   Jaka gęba paskudna.

   1. yaliso gioouy

    i te wszystkie łapki XD

  18. Zygmunt Zygmunt

   Pis z tobą na czele jesteście największym zagrożeniem dla ludzi niż ta plandemia!!! Potraficie tylko okłamywać i gnębić ludzi!!! A te maseczki które przed niczym nie chronią lecz tylko szkodzą zdrowiu. Powinni was pozamykać w zakładach dla umysłowo chorych.

   1. bssni touir

    Prosimy o 1 pytanie bo Pan Minister ma za mało pamięci RAM żeby ogarnąć dwa. I to jest minister rządu w 38 mln kraju. Gratulacje Polsko

  19. Dziwak Dziwak

   Otwierać wszystko! Dość tej dyktatury!

  20. Billie Hope

   Fuck niedzielski Fuck morawiecki and Fuck duda Greetings from 🇺🇸.. Best luck to Poland 🇵🇱

  21. GwIeZdNyWeNdRoWcA INTER MUNDOS

   Dlaczego ten zakłamany człowiek jeszcze nie siedzi w pierdlu?! Ale łga ten minister od zwiększania chorób. Większość NOP ów powikłań i zgonów spowodowanych przez te nie przebadane szpryce są nie zgłaszane przez lekarzy do sanepidu. Wystarczy wejść na stronę Justyny Sochy z fundacji STOP NOP i tam zgłaszają się poszkodowani oraz rodziny zamordowanych przez szpryce na C19. Tam dowiecie się przerażającej prawdy ! SPÓŁCZUJĘ TYM CO ULEGLI PROPAGAŃCIE MEDIALNEJ I DALI SIĘ ZASZCZEPIĆ TO DOPIERO POCZATEK ICH CIERPIEŃ NA JESIEŃ BEDZIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZEBAMI!

   1. BELMONDO

    Nie siedzi w pierdlu ponieważ jak może władza czyli żydzi wsadzić żyda swojego do więzienia. Niestety jest to prawdziwe

  22. Aldona Marasek

   Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, gdyż z a r a z y brak, a te zdarzające się zachorowania, to zwyczajna sezonowa grypa. Więc S T O P namordnikom i wyszczepianiu narodu jakimiś śmiercionkami. Zakończenia tej fake pandemii, nie chcą politycy, którzy otrzymali furę milionów od Banku Światowego, za przystąpienie do zmowy zagłady ludzkości.

  23. Marcin Karasiński

   Prosimy o 1 pytanie bo Pan Minister ma za mało pamięci RAM żeby ogarnąć dwa. I to jest minister rządu w 38 mln kraju. Gratulacje Polsko

   1. J.S.

    36.5 na tę chwilę

  24. Franek Kimono

   Ludzie powiedzmy to głośno ... POLSKĄ RZĄDZI PISOWSKA MUTACJA "KATOLIBAŃSKA" !!! , i z tą mutacją musimy walczyć ! 😉🤘

  25. Tomek Lucek

   Potwór i foliarz dalej swoje teorie spiskowe pociska jak psychopata ! Naganianie do eksperymentów medycznych ( MUTOGENÓW ) a nie informowanie o tym i o zagrożeniach , nie wykonywanie zaleceń EMA to przestępstwo i zbrodnia ! Przestępcy - Pinokio , Sasin , Szumowski , Kamiński , Suski , Obajtek , Pinkas , Niedzielski , Gliński itp jeszcze nie siedzą ?

  26. laskolasko2000

   Ten cyrk ma być do marca \kwietnia 2022 roku .Nie ma odzewu z dołu to robią co chcą . Pozdrawiam serdecznie.

  27. conieco

   Żaden tfu.dziennikarz nie zadał pytania, co z gospodarką, co ze zwiększoną liczbą samobójstw, co ze zdrowiem obywateli którzy nie mogą dostać się do lekarza itp

  28. bułeczkaa

   i te wszystkie łapki XD

  29. Karmello

   Ten kretyn dalej buduje szpitale ?

  30. Piotr Nowak

   Typ jest odrażający!

  31. Maciej Michalik

   Ktoś kiedyś powiedział że robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych efektów jest szaleństwem. Ciekawe ile jeszcze zajmie im zanim do tego dojdą.

  32. Krzysztof Kamiński

   Kononowicz na prezydenta !!!!

  33. Stary rockmen

   Minister chorób,wirusów i śmierci,sam nie wierzy w to co mówi,ale na siłę trzyma się jednego planu i go realizuje z bandą PiSowską🤢🤮

  34. Aleksander Witkowski

   Kto z was naiwniacy wierzył Panom z TV, że 9 kwietnia nastąpi zniesienie obostrzeń. Hłe, hłe hłe :) Do czerwca jak nie dłużej. Nie narzekac mi tu tylko brać się za produkcję maseczek. Restauracji i siłowni się zachciało ;). To i micha ryżu będzie.

  35. Krzysztof

   Konferencja mordercy narodu Polskiego

  36. 4x4

   TY BUCU ZGŁOSZE SIĘ DO CIEBIE PO TWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE KTÓRE POWINIENEM ZARABIAĆ NA CHLEB DLA DZIECKA A NIE SIEDZIEĆ Z NIM W DOMU a i jeszcze jedno do informacji logicznie myślący PANIE dzieci lekarzy itd ..... mogą chodzić do przedszkoli i żłobków gdzie to właśnie tych dzieci rodzice najbardziej są narażeni ,będą zarażały swoje dzieci po powrocie do domu ,potem te dzieci zaraża panie przedszkolanki gdzie w skutek one po powrocie do domu zarażą swoje rodziny które w między czasie kontaktując się z innymi zarażą znowu kogoś i gdzie tu logika i walka z zagrożeniem ......MOIM SKROMNYM ZDANIEM ALBO WSZYSCY ALBO NIKT i to wtedy pokaże że wszyscy jesteśmy równi .......bo dla COVID no to chyba wszyscy jesteśmy równi i chyba nie wybiera kogo zaraża .No chyba że wybiera i jest cos o czym społeczeństwo nie wie.

   1. 4x4

    @Ania C jacy kluczowi ? że ignorują inne dolegliwości i schorzenia zajmując się coronavirusem który obecny jest wśród nas od zawsze.......mam 3 lekarzy w rodzinie i prawda jest taka że ignorując grypę i czekając na powikłania będą takie same skutki jak COVID .Ludzie mojący choroby z którymi walczą od lat przy zwykłej infekcji też są narażeni na powikłania i śmierć .Poza tym jest mały istotny fuck up który popełnił rząd bo gdy chcieli zamykać przedszkola mogli zrobić to tak jak za pierwszym razem ogłosic dla wszystkich zdalną pracę bo cała firma musiała by pracować zdalnie a teraz niech ze trzy osoby w firmie biorą wolne na opiekę nie wiadomo na jak długo i zachwilę właściciel powie no to my już pani podziękujemy chyba że pani znajdzie sobie opiekę dla dziecka i przyjdzie do pracy.. O TO TU CHODZI.

   2. Ania C

    @4x4 lekarze sa kluczowi, jezeli oni sie posypia posypie sie wszystko, dlaczego nie rozumiesz?

   3. 4x4

    @Ania C A co ja dam mojemu dziecku do jedzenia jak ja będę w domu a nie w pracy ? Wy to macie jakieś dziwne myślenie.

   4. Ania C

    Bedziesz robil za nianie wszystkich dzieci lekarzy? Kto sie niby ma zajmować dziecmi lekarzy gdy beda w pracy?

  37. Robert X

   Doobry plan macie cały czas Nie leczyc ludzi to i szpilale pelne karma wraca

  38. malwina bujak

   Mutacja brytyjska, południowo afrykańska, nigeryjska, brazylijska może to takie same jak czeska?! 🤔😂O której w Czechach nie wiedzieli 😁

   1. Piotr Nowak

    A potem jeszcze zespół pocovidovy i zespół po zespole pocovidovym, coś jak schizofrenia bezobjawowa 😄

  39. Robert Koch

   Diabel w ludzkiej skorze

  40. Aldona Marasek

   P E R P E T U U M . M O B I L E. Zmuszanie do zatykania dróg oddechowych różnymi szmatami, powoduje tragiczne skutki, gdyż przez wdychanie zużytego powietrza, wytwarza się w płucach skondensowana para. Ta skroplona woda osadza się w płucach, powstaje pleśń i jest to idealna posiewka, podłoże dla rozwoju bakterii i wirusów takich jak m.in. covid. I stąd pochodzi "jasnowidztwo" rządowych zbrodniarzy o nadchodzących falach zachorowań, bo z każdym tygodniem płuca będą coraz mniej wydolne i ...wcześniej czy póżniej, stadionowe szpitale, zgodnie z planem będą się zapełniać i zamieniać w prosektoria, bo spod respiratorów, na 10 chorych, najwyżej 2-ch uchodzi z życiem. Natomiast zaszczepieni będą dodatkowymi rozsiewaczami wirusów, stając się ogromnym zagrożeniem dla otoczenia i w taki to sposób, tanim kosztem, a wielkim zyskiem dla ludobójców, odbywać się będzie depopulacja. Chcecie tego? Jeżeli nie, to przestańcie nosić namordniki.

   1. Radek Radek

    Możesz tłumaczyć tej bandzie bezmyślnego bydła, nic nie zrozumieją. Przecież Sutkowski pokazał eksperyment w parku dla niedowiarków. Ja czekam jak każą ludziom chodzić w opaskach na ramieniu, dla niezaszczepionych - ale nawet i wtedy bydło nie bedzie widziec problemu.

  41. Greg Storm

   No cóż... Śmierć jednej osoby to tragedia, a dziesiątek tysięcy to statystyka. Więc większość zgonów z powodu blokady "opieki" zdrowotnej to statystyka, dlatego w głosie "syntezatora" Adama nie ma nutki przejęcia.

  42. dinozałry do małopolski

   NAZISCI I MIEDZYNARODOWE SPOŁECZEŃSTWO TO ZMIENNOKSZTALTNI UPADLI ANIOLOWIE POD WODZĄ SZATANA ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/13/jezus-chrystus-nie-byl-zydem-byl-aryjczykiem/ "TYLKO 7YDZI NAZYWAJĄ GO POLAKIEM"

   1. Krzysztof

    Był słowianinem

   2. Greg Storm

    Odstaw używki, bo szkodzą.

  43. dinozałry do małopolski

   PRZEMYSŁ I TECHNOLOGIE TO DZIAŁALNOŚĆ UPADLYCH POD WODZA SZATANA W CELU PRZEJECIA GLOBALNEJ GOSPODARKI I ELIMINACJI NARODU POLSKIEGO CZARNY KWADRAT OBECNY NA WIEKSZOSCI JUZ TOWAROW Z FABRYK TO SYMBOL SZATANA I UPADLYCH PLEMIENIA ZMIJOWEGO I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie Biada ziemi i biada morzu - bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu GLOBALNE KONCERNY należą i są autorstwa upadłych aniołów plshows.info/from/pZjajreAbpqMrHk/wideo.html

  44. Greg Storm

   Jak się "będzie opłacać" to szkodliwe szczepionki będą dalej w użyciu...

  45. Wolfter ..

   Odwołać, dla dobra ludzi

   1. P12345 Z Polski

    I jeszcze na dożywotnią kwarantannę razem z pinokiem oraz współistniejącymi doradcami covidowymi

  46. Jan Kowalski

   Socjopatyczne zakłamane bydle.

  47. PULI MANGA PULI

   B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G -L-o-V-e-S-e-X-----۞------------ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617788408