Tajemnice Tadeusza Rydzyka

SEKIELSKI

1,1M wyświetleń585

  Czy Tadeusz Rydzyk i jego media działają na rzecz Rosji? Co łączyło „ojca dyrektora" z komunistyczną bezpieką? Skąd Rydzyk wziął pieniądze na stworzenie Radia Maryja? O tajemnicach toruńskiego redemptorysty w „Sekielski Online” opowiada Tomasz Piątek, autor książki „Rydzyk i przyjaciele”.
  Prosimy Cię o wsparcie Sekielski Brothers Studio
  patronite.pl/sekielski
  wpłaty bezpośrednie:
  Kombinat Medialny Sp. z o.o.
  nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
  tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
  Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
  EUR
  PL91 1950 0001 2033 9004 5000 0003
  Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
  paypal: m.sekielski@gmail.com
  USD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  AUD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  CAD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  EUR: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  GBP: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=7GG2HMT3S585C
  patronite.pl/sekielski
  ________________________________________
  Pamiętajcie o subskrypcji:
  plshows.info/gold/muaurR3Fl5ugr6Bi066tHA.html
  FB: Sekielski/
  TT: @sekielski
  TT: @mareksekielski
  Instagram: tomaszsekielski
  Instagram: mareksekielski
  Instagram: sekielski_brothers_studio
  Dziękujemy firmie Notto za dostarczenie mebli do studia i Sony Polska za wsparcie sprzętowe.

  Opublikowany 18 dni temu

  Komentarze

  1. MTB POLAND

   "Tajemnice Sekielskiego" = lewackie pacynki, ochydna sfora

  2. Dr. House

   Dawaj "tajemnicę Tuska" To dopiero jest ciekawy temat

  3. Marcin S

   Ciekawy wywiad, ale jeśli ktoś chciałby Panu się włamać na telefon, to nawet by Pan tego nie zauważył...

  4. Monika Golak

   0 000 w

  5. Abc Cba

   Dziękuję bardzo panie Tomaszu bardzo dobra robota

  6. kovokrystof

   Siekielski walnij sie w ten swoj durny leb.

  7. Isiek

   Jestem z Braniewa :)

  8. Monika Dzido

   To nie mój ojciec co za obrzydliwy obraźliwy tytuł jaki sobie nadajà.

  9. Dżek

   Od Pana Tadeusza Rydzyka prosze sie odwalić! To jest dobry człowiek dał mi samochód który dostał od bezdomnych

  10. Wojtek Wojtek

   A gdzie film o tajemnicach Solorza czy Waltera ?

  11. robert gurdala

   A tusk a Nowak a reszta niemiexjich szmalcownik

  12. Cezary S

   Ojciec Rydzyk to wielki, prawy i wspaniały sługa Boży, ale nie ma się co dziwić, że tu lewaki atakują Kościół gdyż sprzeciwia się On takiemu barbarzyństwu jak aborcja, lgbt i inne obrzydlistwa, a tutaj na tych kanałach zawsze Kościół jest atakowany bo lewaki biorą za tą grubą kasę i dążą tylko do zniszczenia Świata. Jak można widzieć wszystko co stworzone i nie wierzyć w Boga?? Tylko wysłannicy szatana mogą tak atakować Kościół, a przecież Bóg który jest miłośnikiem życia i Jego Święty Kościół chce tylko dla ludzi jak najlepiej, ludzie proszę obudźcie się i nie dajcie się tak łatwo oszukiwać przez lewaków bo każdy zaraz po śmierci odpowie przed Bogiem, że tak łatwo dał się oszukać i szukajcie prawdy u źródła, a nie słuchacie fałszywych pomówień, a co do ofiar to właśnie mało kto wpłaca, a tyle co radio Maryja, tv Trwam i inne dzieła obok powstałe czynią dla ewangelizacji tego Świata to są olbrzymie kwoty potrzebne by móc to wszystko utrzymać, ale kto nie ma pojęcia na ten temat to i tak nie uwierzy. I polecam przeczytać książkę prawda o "Imperium Ojca Rydzyka" tam można się dużo dowiedzieć na tamat lewackich kłamst uderzonych w tego wspaniałego Ojca i proszę nie usuwać tego komentarza przypadkiem!

   1. Cezary S

    @greston jak teraz nie wierzysz to po śmierci zaraz się dowiesz, że byłeś/aś w błędzie i dałeś/aś się tak łatwo oszukać marksistowskim kłamcom , a ja psychiatry dzięki Bogu nie potrzebuje, pozdrawiam :)

   2. greston

    Czarku, pomimo tego iż dzisiaj szpitale i przychodnie ogarnął COVID-19, polecam poszukać dobrego lekarza psychiatry, może jakiś będzie miał wolny termin.

  13. Jarek Kor

   Uważajcie na siebie. Wykończą was.

  14. Kamil Dziedzic

   Przepraszam, a co z materiałem o SKOKach? Miał powstać jako następny po filmie o nadużyciach w kościele. Jest może na to jakaś zbiórka?

  15. TheMrFredi

   tajemnice wykradają, zwerbowani przez obcy wywiad szpiegów uśpionych śpioch, matrioszka nielegalny, nielegał itp. - szpieg, który został zwerbowany i przeszkolony

  16. Ja Ja

   Pisarz faryzeusz szkaluje ojca swietego torunskiego swietszego od watykanskiego ! A ty boze nie grzmisz ?

  17. The74pep

   Kaczyński zrozumiał, że nigdy w rodzinie zachodnich krajów UE nie będzie mógł stworzyć dyktatury o której marzył od zawsze i tylko jego brat go hamował póki żył. Myślał cały czas jeszcze, że UE odpuści i pozwoli stworzyć coś na rodzaj Białorusi w UE, że się zmęczy ciągłą awanturą z Polską ale ta opcja się nie udaje. Więc musiał przejść na stronę Putinowskiej Rosji i jej marionetki Węgier żeby przesunąć mentalność Polaków na wschód przy pomocy zawłaszczonych mediów i całej propagandy także Rydzykowej, Ordo Iuris obrzydzającej wartości zachodniej Europy, osoby nie zgadzające się z jego wizją Polski od razu oskarża o zdradę Polski na rzecz Niemiec i to działa bo Polacy bezkrytycznie i ślepo poddają się takiej narracji ten patriotyzm od czasów zaborów jest chorobliwy i można nim manipulować narodem jak stadem baranów przy dodatkowej pomocy kościoła. Jedyna nadzieja w młodych pokoleniach, które tworzą ruchy obywatelskie i odrzucają nacjonalizm chcą współpracy Europejskiej ale obawiam się że będą musiały to wywalczyć jak na Ukrainie w Polskim majdanie , bo dyktatury bez przelewu krwi się nie obali nigdy. Stan na dzień dzisiejszy mamy taki że demokracji w Polsce już nie ma , PiS dokonał bezprawnego zamachu na ustrój demokratyczny Polski i konstytucje mamy mafijny rząd całkowicie sprawujący władzę bez zasad i bez kontroli narodu teraz to on kontroluje naród i jest ponad prawem.

  18. Max 71

   I gdzie te wszystkie gwoździe i ich koledzy i koleżanki teraz są,a my dziwimy się że tak ciężko nam być krajem niezależnym i silnym, ciemnota całuje tego s..... na w ręce i daje mu kasę o to właśnie chodzi, komuna się nie skończyłam w 90 roku ma się doskonale

  19. KUBA BUBBA

   Panie Tomku proszę o więcej takich dokumentów i proszę na siebie uwarzać

  20. Piotr.

   Rydzyk na papieża....

  21. Shauka Hodan

   Panowie, jestem taka wdzięczna za tę rozmowę. Dużo siły dla Was obydwu w Waszej ciężkiej pracy! Uważajcie na siebie, proszę.

  22. Anna Kozlowska

   Oskarżanie kogoś o szpiegostwo na rzecz obcego państwa czyli o zdradę Ojczyzny to ocieranie się o karę śmierci dla zdrajcy - obecnie zawieszonej ale wkrótce - kto wie... Przez tysiąclecia zdrajcy byli mordowani bezlitośnie w imię interesu danej społeczności. Oskarżanie kogoś zagrożone najwyższą karą w przypadku potwierdzenia zbrodni musi opierać się na niezbitych dowodach winy. Nie można tych oskarżeń serwować publice z rechotem i obleśnym uśmieszkiem z całą gamą insynuacji. To obrażanie słuchacza, nie mówiąc już o opluwaniu samego "zdrajcy" - ojca Tadeusza Rydzyka. Oskarżenie musi opierać się na faktach, nie na aluzjach, domyślnych uśmieszkach, na pluciu, kopaniu, poniżaniu. Nie kupuję tych oskarżeń, panowie celebryci. Chcecie robić kasę w imię dobra naszej Ojczyzny mnożąc pomówienia? Obowiązkiem obywatela jest zawiadomienie o zbrodniczej działalności odpowiednich organów opłacanych z naszych kieszeni i przedstawienie faktów, na jakich opiera się zbrodnię. Pisać i obszczywać każdy może. Musi jednak wziąć odpowiedzialność za swoje działania. Radio Maryja jest po stronie pozytywnej. To moje zdanie ale nie jest odosobnione. Nie kupuję tej formy dziennikarstwa/pisarstwa. Odrzuca mnie sam autor swoim lekkim tonem w zadawaniu ojcu Rydzykowi tak poważnych zarzutów. Zastanawiają mnie korzenie rodzinne Piątka, wychowanie w rodzinie, jakie wartości go ukształtowały. Również ciekawe są powiązania, dzięki którym zebrał te podejrzenia. Także nasuwa mi się pytanie - czy za powstaniem tej i innych książek, o które powinni bić się czytelnicy (zwłaszcza o egzemplarze z gorącą, bardzo gorącą dedykacją tego obleśniaka) nie stoją sponsorzy, mający trochę grosza na wsparcie usłużnego talentu. O take Polske, walczylim? Tak mi się kojarzy wielka rodzina bolkowatych. Smutne to i denne... Polska nasza - dumna, godna szacunku, nasza Ojczyzna, za którą walczył mój ojciec... i druga twarz, którą jej się doprawia - zdegenerowana, zdradziecka, z hitlerowskim wąsikiem, łasa na szmal za koraliki, dwulicowa.

  23. Krzysztof Panfil

   Uwolnimy się od dyrektora dopiero jak odejdzie do krainy wielkich łowów houk mówił winetu wodz apaczy

  24. PRAWDZIWA PRAWDA

   A data miejsce i kto go wyswiecil na ksiedza ???

  25. wnnalis cioov

   Tym czasem rydzyk w Maybachu are you Talking abaut me?

  26. wis12345

   Z piatka taki dziennikarz jak z rydzyka filantrop

   1. wis12345

    @PRAWDZIWA PRAWDA nie

   2. PRAWDZIWA PRAWDA

    vis... ty z kaczy.pis.u???

  27. Jan Jankowski

   Naiwnością jest mniemanie, że US Army w Polsce nie służy przede wszystkim interesowi i bezpieczeństwu USA, jak naiwnością było mniemanie, że Północna Grupa Wojsk Radzieckich w Polsce nie działała w interesie i na rzecz bezpieczeństwa ZSRR. Polska i Polacy nie mieli żadnego wpływu na stacjonowanie wojsk radzieckich (dla miłośników rusycyzmów - sowieckich) w naszym kraju, natomiast wojska amerykańskie pojawiły się zgodnie z wolą polityczną sił tu rządzących. Zabiegi, by oswoić nas z obcymi wojskami, dowodzonymi z Białego Domu (Pentagonu), jest jak oswajanie nas z wojskami radzieckimi, dowodzonymi z Kremla, mają ten sam wymiar. Nie przypominam sobie, by ktoś w PRL-u usiłował organizować "pikniki UW" czy zapraszać biednego okupanta na święta do polskich rodzin. W Niemczech mamy znaczące siły polityczne, które widzą, że NATO dowodzone przez amerykańskich generałów, służy przede wszystkim bezpieczeństwu USA, a nie UE. Stąd pomysł, by powołać siły zbrojne UE. Niemcy z zażenowaniem, ale i z ulgą przyglądają się przemieszczaniu wojsk amerykańskich do Polski. Mówienie, że w Polsce stacjonują wojska NATO jest mydleniem oczu; w Polsce stacjonują wojska amerykańskie. Czy działania na rzecz ich usunięcia są zgodne z interesem Rosji? To oczywiste, bo zwiększają jej bezpieczeństwo. Atak z terytorium Polski nie rujnuje Nowego Jorku czy Waszyngtonu. Tak się przynajmniej wydaje amerykańskim generałom. Jednak Wietnam czy Irak to jakby co innego niż Rosja. O tym świadczy chociażby kryzys krymski. W Mińsku nie znalazło się miejsce dla administracji USA, bo Francuzi i Niemcy zauważyli, że USA są w stanie zignorować bezpieczeństwo Europy, by osiągnąć swój cel polityczny. Podobnie było z reakcją rządu Korei Południowej w czasie kryzysu z Koreą Północną. Amerykanie byli przygotowani na ryzykowne dla Korei Południowej działania, bo nie zagrażały one (jeszcze) USA. Koreańczycy z południa szybko zaczęli mitygować swych przyjaciół zza oceanu, gdyż atomowa wiwisekcja na Seulu i okolicach nie odpowiadała im. Kadra sportowców z Korei Południowej i Korei Północnej, którzy wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 w Pjongczangu pod Flagą Zjednoczenia liczyła 35 zawodników. Nasze media przerzucają się retoryką antyputinowską i proamerykańską jakbyśmy nie mieli własnego interesu. Niestety, gdy prowadzi się własną, niezależną politykę, niemożliwym jest wyłącznie służenie USA i nienawiść do Rosji lub odwrotnie. Wydaje się, że "nasi" politycy mają proste zadanie: wykonywać to, co wygodne Białemu Domowi... jak niegdyś to, co wygodne Kremlowi. Jeśli popatrzymy na politykę zagraniczną Niemiec, Francji czy nawet Turcji, to zauważymy, że te kraje mają własne, niezależne od Białego Domu MSZ-ty, czego o Polsce od II wojny światowej do dzisiaj powiedzieć nie można.

  28. Certyfikowany Przewracacz Hulajnóg Elektrycznych

   Wszystko tu jest sowieckie. Nie nauczono was mówić bez rusycyzmów? "Radziecki". Piątek - powtórzcie 100x i nie kompromitujcie się. A książeczkę waszą kupimy. 35:15 - szedł po zalewie wiślanym pod Braniewem? Okej...

  29. Barbara Dodzian

   Dzieki za super material😍a pan Sekielski pieknie schudl ...Brawo panowie👏❤🌹pozdr.z Belgi

  30. marek szczerba

   do pewnego momentu było ok, zastanawia mnie tekst ; ,, osoby walczące ze szczepionkami,, !!! tzn, Że SZCZEPIONKI SA OK !!!???

  31. doire aintu

   Wesołych świąt wielkanocnych

  32. Wojciech Bijak

   Panie Sekielski powoli traktuję Pana jak nawiedzonego świra. Może dla zdrowia, by się Pan zajął skradzionymi pieniędzmi z FOZZ i kolegami z TVN?

  33. Jacek Jendrzej

   sekielski ty gnido juz niedługo nie bedziesz zył

  34. Sighduf

   Zagorzałe rzesze mocherowych wielbicielek rydzyka klikają łapki w dół, pewnie nawet nie oglądając więcej niż 1 minuta...

  35. Sighduf

   WATAHA !

  36. kasia skrzyniarz

   O Owsiaku prosze

  37. Sighduf

   Jeszcze się okaże, że ten Paszkowski w tej Norymberdze prowadzi ten burdel z dziećmi (co u Wegi pokazywali) a Rydzyk mu dostarcza dzieci...

  38. Kalinka Ja

   No to nieźle Pan wdepnął!🤔💫🕊️💜

   1. Shauka Hodan

    Dziekuje I pozdrawiam

  39. aola wili

   W tym kraju juz nikomu i niczemu wierzyc niemozna.

  40. 4tomczak1

   Czym się różni Jezus od obrazu obraz można przybyć 1 gwoździem

  41. Agamemnon Agamemnon

   Komu służy Sekielski gdy Rydzyk złamał monopol informacyjny?

  42. pierwszaPL

   panie siekielski nagraj pan film w koncu o swoim stodowisku! tak tam krysztalowo i nieskazitelnie prawda?

  43. Hubert Ignacik

   W Polsce nie ma prawicy póki co.

   1. aola wili

    się z redaktorem, że może mieć szczególne ZADANIA do spełnienia. ... Oprócz jej "mistycznych wizji" co do Rosji, że Bóg wyniesie Rosję na szczyty świętości i Rosja będzie

  44. fouoii gyhh

   Wyrazy szacunku dla dziennikarzy, którzy mają odwagę zajmować się kontrowersyjnymi Polakami, agentami obcego wywiadu na terenie Polski. Powodzenia. Pozdrawiam

   1. kasia skrzyniarz

    Kontrowersyjnymi , dla nich. He he

  45. Safri Duo

   A godzinę o pedofilii w środowisku dziennikarzy panie sekielski ? Bądźmy uczciwi w stosunku do wszystkich

   1. Kazimierz Rymarz

    @Violetta Śleszyńska dziennikarze nie ślubowali czystości ale powinni mówić prawdę a oni kłamią i kłamią

   2. Safri Duo

    @Violetta Śleszyńska to ze nie ślubowali czystości nie oznacza, że mogą tez popełniać przestępstw

   3. Violetta Śleszyńska

    No tylko ta różnica ze dziennikarze nie ślubowali czystości. I nie należą do sekty która nazywa sie kościołem. Taka drobna różnica.

  46. Mirosław N

   Tego się obawiam, że Rydzyk zastąpi Kaczyńskiego na Ziobro przy sprzyjającym wietrze zmian. Czyli zjednoczona prawica to „lewica” ?

   1. fouoii gyhh

    W tym kraju juz nikomu i niczemu wierzyc niemozna.

  47. Telewizja Radom

   Panowie mam pytanie Jaką trawkę paliliście przed programem? Takie brednie można wygadywac tylko po mocnej trawie. A i jeszce jedno ja nie palę.

   1. Ewa Dancewicz

    @Marek K Jest ministrantem u Rydzyka, zajmuje się też opróżnianiem i myciem jego nocnika.

   2. Marek K

    Wróć do oglądania TV Trwam i nie zawracaj głowy.

  48. Thomas Thomas

   Biznesmen z Torunia to ruska wtyka! Zawsze antyeuropejska retoryka! I dobry manipulator...

  49. BastekOnTheRoad

   Wspaniała robota ta książka ale boję się o Pana Piątka, łapy Kremla są długie a my jak widać tylko z pozoru żyjemy w wolnej Polsce🤔🤔🤔

   1. Irena Fabicka

    Dokladnie

   2. Boleslavs Avdax

    Jednego ćpuna mniej.😂

  50. Hatice Sultan

   Włos się na głowie jeży, po co czytać literaturę szpiegowską, skoro jest Rydzyk i jego przeszłość. Panowie uważajcie na siebie, jesteście naszym dobrem narodowym.

  51. bodoti qwiu

   Wesołych świąt wielkanocnych

  52. Konrad

   Robisz dobrą robotę !!!

  53. toohotpotato

   Nawet Państwo nie mają pojęcia, jaka to przyjemność wreszcie czytać komentarze, z których nie wylewa się jadowity hejt. NB: sciągnąłem sobie ten odcinek na komputer, na wypadek, gdyby YT nagle w Polsce 'zwolnił.' ;)

  54. luk lukas

   Masa ogólników i przypuszczeń a mało co konkretów. Szczególnie dziwne że to właśnie Radio Maryja wskazywało na działania komuny i zagrożenia z Rosji ślę najlepiej nie słuchać i oceniać. Jeszcze insynuacje że ich ktoś za to zabije. Jestem katolikiem i widzę dużo dobrego w działaniu Radia Maryja i TV Trwam, żeby utrzymać te dzieła wiadomo że potrzebne są pieniądze.

   1. luk lukas

    @bodoti qwiu Masz jakiś dowód na tego maybacha? Czy tylko fotomontaż z Superexpressu?

   2. bodoti qwiu

    Tym czasem rydzyk w Maybachu are you Talking abaut me?

  55. xxl xyz

   Piątek niemartw się rząd nic nie zknie bo z ciebie i sakielskiego takie autorytety że śmiech ogarnia

  56. WhiteEagle

   *Kiedy o MICHNIKU??* NIGDY? haha 🤦‍♂️😂

  57. Regina Celia

   Rydzyk to też filosemita, który buduje fałszywy twór w Kościele Katolickim - Judo-chrześcijaństwo. Gdyby chciał to już dawno byłaby wyjaśniona śmierć bł. Ks. Popiełuszko. Zmusiłby Rząd, Sąd gdyby chciał do zakończenia śledztwa jego zabójstwa i osądzenie winowajców. Wystarczyłoby podpalić ludzi przez Jego media. W dodadku przymusiłby też UJAWNIENIE ANEKSU ABW, w tym polityków, biskupów, którzy są teraz szantażowani, lub świadomie niszczą Kościół Katolicki bo byli agentami SB, a teraz te fakty wykorzystuje żydo-lewica w Polsce. W pewnym sensie On też w jakiś sposób przez milczenie odpowiada za tajemnicze zgony niewygodnych ludzi, dziwne "piątkowe zgony, sambójstwa", zamiast przymusić Rząd do ujawnienia w/w. faktów

  58. Regina Celia

   A to niespodzianka 😲 😲 😲 . W 27;05 minucie Vasula Ryden wsparła finansowo Ojca Rydzyka ? Dzięki niej postawił pierwszy maszt radiowy ? Nie dość, że mistyczka grecko - szwajcarska to jeszcze osobą bardzo światową obraca się w kręgach ekspertów ONZ i Banku Światowego. Jej pierwszy mąż był Szwedem pracującym dla ONZ i Banku Światowego. Tak samo drugim mężem jest Szwed pracujący dla ONZ i Banku Światowego. Nie dość, że rozwódka, która weszła w drugi związek małżeński to jeszcze MISTYCZKA,, tak jak inna misytczka opłacana przez masonerię - aktorka MERRY Z IRLANDII, aby wprowadzić fałszywe przekazy i rozwalić Kościół Katolicki od środka. Zgadzam się z redaktorem, że może mieć szczególne ZADANIA do spełnienia. ... Oprócz jej "mistycznych wizji" co do Rosji, że Bóg wyniesie Rosję na szczyty świętości i Rosja będzie rządzić resztą ludzkości - W TYM CZASIE DAŁA PIENIĄDZE OJCU RYDZYKOWI. Dodatkowo miała rzekome kolejne proroctwa, ABY POŁĄCZYĆ ŚWIĘTA KATOLICKIE ZE ŚWIĘTAMI PRAWOSŁAWNYMI. Czyżby dzięki niej doszło do porozumienia Episkopatu Polski z Rosyjską Cerkwią?

  59. Jag Jag

   Proszę zająć się Andrzejem Lepperem!! Prosimy.

   1. PRAWDZIWA PRAWDA

    Wiec to juz koniec naszego KR.K jaki my starsi jeszcze pamietamy ??? ...

  60. Mark Joachimczak

   Może następny program zrobicie o tajemnicach Tomasza Piątka. (Jak trafił do telewizji przed maturą, jak trafił do Mediolanu, jak przestał brac narkotyki, jak nawiązuje kontakty z byłymi SB-ekami, itd. ?)

  61. Emily An

   W tym kraju juz nikomu i niczemu wierzyc niemozna.

   1. Telewizja Radom

    Problem eży w tym, że to co ci upaleni kolesie mówią to same fake newsy

  62. Anna Petrzilek

   Dziekuje I pozdrawiam

  63. Krzysztof Pietrzykowski

   SB = Sekielski Brothers - wiadomiks!

  64. janusz tomaszewski

   Kawał złego człowieka i może być idologiczny :( lgp

  65. janusz tomaszewski

   Sram na rydzyka i mam go głęboko w dóbe

   1. Emily An

    ale p. Siekielski nie zachowuje się elegancko zajmując miejsce ponad rozmówcą . Z góry lepiej widać apel do p . Tomasza Siekielskiego - jest pan bardzo dociekliwy , to pros

  66. Dorota Moin

   Panowie, jestem taka wdzięczna za tę rozmowę. Dużo siły dla Was obydwu w Waszej ciężkiej pracy! Uważajcie na siebie, proszę.

   1. kasia skrzyniarz

    @Dorota Mointo , ze kto ma uważac ? ten redaktor??? he he. Oj naiwnosci....

   2. Dorota Moin

    @kasia skrzyniarz Ale że co? 🙂

   3. kasia skrzyniarz

    Oj naiwnosci...

  67. Małgorzata Jakubczyk

   Obejrzałam całość i nie usłyszałam odpowiedzi na postawione pytania. Gdzie jest mięso? Czy big newsem jest fakt, że jakiś wstrząśnięty ubek wyczernił informację o teczce z sygnaturą OMA00 lub że 17-letni Rydzyk nielegalnie przekroczył granicę z ZSRR? Kwestię niemieckiego pastora i kółek różańcowych pozostawiam bez komentarza. Nie kupuję tezę o powiązaniach Rydzyka z UB opartą na pobłażliwości ubeków przejawiającej się w tym, że go nie zabili? Również nie kupię reklamowanej książki za 25 zł.

  68. Kasia Cygan

   👏👏

  69. Nick Name

   Tym czasem rydzyk w Maybachu are you Talking abaut me?

   1. Nick Name

    @greston ok ok

   2. greston

    @Nick Name dobra dobra.

   3. Nick Name

    @greston specjalnie tak napisałem ale k

   4. greston

    About jak już.

  70. Norbert Marecki

   Skoro prawica jest taka zła? To dlaczego poprzednicy byli jeszcze gorsi? PO i SLD pokazali jak się martwią o Polaków.

  71. Marcin Ostapiuk

   Rydzyk to szef mafi polskich klechow

  72. Bolek Kartofel Pomorski

   memento mori p.sekielski , czy będziesz miał pogrzeb katolicki, czy bez księdza zobaczymy hipokryzję :))

  73. soinhu foitu

   Rydzyk ma szczęście, że nie zdenerwował Doktora Nauk jak Rodzeń

   1. Certyfikowany Przewracacz Hulajnóg Elektrycznych

    Przefarbowany na espepe!!!...

  74. Malwina Spyra

   Świetna książka, polecam ♥️

  75. Frank Martin

   Gdzie jest teczka JP 2 ???

  76. Frank Martin

   Czy prezydet dudato chinski agent?????

  77. Frank Martin

   Katolicyzmto bledna, antyboza ideologia mafii watykanskuej.Pogansja i zabobonna sorzeczna ze slowem Bozym

   1. soinhu foitu

    A kiedy o tusku coś będzie ?

  78. Frank Martin

   W Polsce nigdy niebylo prawicy...

  79. Frank Martin

   Cos Pan przesadzil z tym odchudzaniem

  80. Ewa Świętochowska

   ale p. Siekielski nie zachowuje się elegancko zajmując miejsce ponad rozmówcą . Z góry lepiej widać apel do p . Tomasza Siekielskiego - jest pan bardzo dociekliwy , to proszę poszukać materiałów z tajnego posiedzenia komisji /s badań katastrofy smoleńskiej z dnia 28 kwietnia 2010r. Nie ma. Zniknęły. Ciekawy materiał o Rydzyku.Ciekawa jestem co powie na to Pan Centkiewicz.

  81. kaha niema

   żenada aż przykro mi taki hejt i tyle domysłu i nic słabizna a nie dziennikarstwo żałuję poświęconego czasu

  82. czesław wojtyński

   RZĄD ZAMKNIE HURTOWNIE ?????? JUŻ NIE SŁUCHAM

  83. Kus Pat

   Jest grzechem śmiertelnym uznawanie za „zło” dobrego dzieła pochodzącego od Miłosierdzia Bożego. Podobnie jest z próbą uciszenia Głosu Boga. Działanie takie przeszkadza bowiem duszom w poznaniu Woli Bożej i sprowadza niebezpieczeństwo na wiele dusz, które mogłyby skorzystać z dzieła Bożego miłosierdzia dla swego ocalenia. Gdy Bóg udziela jakiegoś daru - czy jest to dar uzdrawiania, słowo poznania, dar prorokowania, czy inny dar - to zawsze jest on dla pożytku Kościoła. Bóg udziela Swych darów z Nieskończonego Miłosierdzia. Kiedy ludzie nie wierzą w dary, jakich Bóg udziela, automatycznie pomniejszają Miłosierdzie Boga w swych sercach, nie - osobę proroka lub sam dar, tylko Miłosierdzie Boże. Bluźnieniem zaś Duchowi Świętemu jest osądzanie dzieł Boga jako zła i podejmowanie jako zadania prześladowanie ich, oczernianie, potępianie, przypisywanie ich zwodniczym duchom. Ludzie tacy popełniają bluźnierstwo, gdyż nazywają złem to, co jest w rzeczywistości Bożym dziełem, pochodzącym od Ducha Świętego. Przykład tego znajdujemy w Piśmie Świętym. Co odpowiedział Jezus, kiedy jeden z cudów, jakiego dokonał, został nazwany złem pochodzącym od Belzebuba (Mt 12,22-33): «Wówczas przyprowadzono Mu opętanego, który był niewidomy i niemy. Uzdrowił go, tak że niemy mógł mówić i widzieć. A wszystkie tłumy pełne były podziwu i mówiły: Czyż nie jest to Syn Dawida? Lecz faryzeusze, słysząc to, mówili: On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy. Jezus, znając ich myśli, rzekł do nich: Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, nie ostoi się. Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo? I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. Lecz jeśli Ja mocą Ducha Bożego wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło do was królestwo Boże. Albo jak może ktoś wejść do domu mocarza, i sprzęt mu zagrabić, jeśli mocarza wpierw nie zwiąże? I dopiero wtedy dom Jego ograbi. Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym. Albo uznajcie, że drzewo jest dobre, wtedy i jego owoc jest dobry, albo uznajcie, że drzewo jest złe, wtedy i owoc jego jest zły; bo z owocu poznaje się drzewo.» Maria wydaje się znać Biblię, jednak wyraźnie nie zrozumiała tego fragmentu i jego odniesienia do dzieł Bożego Miłosierdzia. Tacy święci jak święty Symeon, święta Katarzyna ze Sieny, święty Sylwan i wielu innych to potwierdzają. Podobnie świętej Gertrudzie Jezus ukazuje również Swą surowość wobec tych, którzy są gotowi oczerniać Jego Boże dzieło - czyli jej pisma. Jezus nakazał jej publikowanie Swych słów, a kiedy ona się wahała z obawy przed oszczerstwem i niedowiarstwem ludzi, wtedy Pan powiedział jej: „Co do tych tak złych serc, które chciałyby rzucać oszczerstwa na Moje dary, niechaj ich grzech spadnie na ich głowy, ty zaś pozostaniesz bez zarzutu...” Biblia też mówi, że surowość Boga jest równie wielka jak jego miłosierdzie - por. Syr 16,12. Ojciec Przedwieczny powiedział do św. Katarzyny: „Przez to i przez inne grzechy ludzie wpadają w błędny osąd, jak ci to wyjaśnię. Stale gorszą ich Moje Dzieła, które są sprawiedliwe, a wszystkie wypełnione w prawdzie przez miłość i miłosierdzie. Z powodu tych fałszywych osądów i trucizny zazdrości oraz pychy, dzieła Mojego Syna są oczerniane i niesłusznie osądzane. Jego wrogowie powiedzieli kłamiąc: ‘Ten człowiek działa mocą Belzebuba’. W ten sposób ci źli ludzie, trwając w egoizmie, nieczystości, pysze, chciwości, wzniesionych na zazdrości, porywczości, niecierpliwości i przewrotności są na zawsze zgorszeni Mną i Moimi sługami. Osądzają ich jako udających praktykujących cnoty, gdyż ich serca są zepsute a dobre rzeczy wydają się im złe, gdyż utracili ich smak. Złe zaś rzeczy, to znaczy ich nieuporządkowane życie, wydają się im dobre.” Jeśli nie wierzy się w prywatne czy prorockie objawienie i jeśli się je ignoruje, bez potępiania go, to co innego. Kiedy nie ma potępiania, nie jest to grzech, lecz staje się grzechem śmiertelnym, kiedy nazywa się „złem” to, co jest święte i kiedy prześladuje się dzieło miłosierdzia Bożego. Święty Paweł kwalifikuje tych ludzi jako „Theomakhi”, czyli jako walczących z Bogiem (por. Rz 9,20). Jeśli więc Maria chce cytować Biblię powinna wyciągnąć także lekcję z innych fragmentów, takich jak ten o dobrym drzewie i owocu (por. Mt 12,33). Oto co mówi św. Symeon: „Bracia i siostry, jak mówi bardzo stara wyrocznia Pana, ‘każdy grzech zostanie człowiekowi przebaczony, lecz nie bluźnierstwo przeciw Świętemu Duchowi, ono nie zostanie przebaczone ani w tym świecie, ani w przyszłym.’ Zastanówmy się nad tym, czym jest bluźnierstwo przeciw Duchowi Świętemu. To - jak mówi św. Bazyli Wielki - przypisywanie Jego dzieł przeciwnemu Mu duchowi. Kiedy zostaje ono popełnione? Otóż wtedy, kiedy widząc cuda dokonywane przez Ducha Świętego lub jakikolwiek Boży dar u któregoś z naszych braci (może nim być skrucha, łzy, pokora, Boże poznanie, słowo mądrości z Wysoka lub cokolwiek, co jest udzielane przez Ducha Świętego tym, którzy kochają Boga), mówi się, że to owoc diabelskiego zwodzenia. Jeśli ktoś mówi, że ci - którzy jako synowie Boga są prowadzeni przez Bożego Ducha i posłuszni poleceniom ich Boga i Ojca - są zwodzeni przez demony. To także bluźnierstwo przeciw Duchowi Świętemu. To bowiem mówili w przeszłości żydzi przeciw Synowi Bożemu.”

  84. Kus Pat

   dzalacie na rzecz piekla takie klamstwa nienawisc diabel to nie diabelek ale potezna sila ciemnosci ktora porywa milionych dusz do piekla pieklo jest miejscem potepionych ktorzy odrzucili Boze Milosierdzie Vassula pomogla finansowo na rozpoczecie pracy Radia Maryja Wojna Toczy sie o wasze niesmiertelne dusze ktore naleza do Boga

  85. John Smith

   Hahahahaha, Tomasz Piatek - "Pisaz" 😂

  86. Urszula

   To Rydzyk nie ma serca.

  87. Tomas Soprano

   Panie dziennikarzu sam se pan na siebie szyje drewnianą jesionke poruszając tskie tematy...szacunek za odwage...

  88. zijuiy wttuy

   „...władza w Polsce nie jest w stanie zabić ...” Panie Piątek a co się stało z Leperem, Wojciechowskim, Zadrożniakiem itp????

  89. Wiesia Jabłońska

   Mam nadzieję że przyjdzie czas na Rydzyka wierni go ocenią bizmesmen skandal powinien chodzic w worku pokutnym

  90. Tom Pro

   Przy dobrej pogodzie 🤣😅😂😂😅🤣🤣😅😂😂😅🤣

  91. Jerzy Klemens

   A kiedy o tusku coś będzie ?

   1. Adam Dr

    Ten typ komentarzy jest tak żałosny...opłacony czy pożyteczny idiota za darmo?

   2. zijuiy wttuy

    Proszę o napisy dla nieslyszacych🙂

  92. Marcin Gawlowski

   Za Tuska się weźcie !

  93. Mario P

   A gdzie są haki od A.Lepera

  94. Winston Knowitall

   Może niech Sromotnik spróbuje wykupić cały nakład e-booka. Przynajmniej kasa poszłaby na coś pożytecznego.

  95. Oświecony człowiek.

   Pan Sekielski tak schudł??? Gratulacje

  96. Maria B.

   Sila Ojca Rydzyka bierze sie z glebokiej wiary w Boga, a wasze klamstwa i nienawisc biora sie z tchorzliwego podporzadkowaniu szatanowi.

  97. Maria B.

   Napisz , "bohaterze" , ksiazke o pacholku Berlina i przydupasie Merkelowej - Her Tusku. Ze strony Ojca Rydzyka nic ci nie grozi, bo katolicy nie bija, ale Niemcy moga cie nawet spalic.

  98. Maria B.

   Obys z pierdla nie wyszedl do konca zycia, klamco !!!!

  99. Maria B.

   Falsz , obluda i nienawisc bije z waszych klamliwych ryjow !!!!

  100. Maria B.

   Nikt ode mnie pieniedzy nie wyciagal !!! Dawalam, daje i dawac bede pieniadze na wielkie dziela Ojca Ryzyka. Wasza wiedza o Vasuli Ryden, to kpiny z prawdziwego dziennikarstwa. A w ogole, to jestescie denni. Waszym celem jest tylko zniszczenie Kosciola, to widac golym okiem. Na szczescie nigdy wam sie to nie uda.