• 30
 • 85 816 752

Komentarze

 1. Fu Jang

  Wenecja kiedyś będzie jak the sinking city gra o zatopionym mieście

 2. Wawrzyniec Pruski

  Awokado w Awganistanie dostępne w dwóch sklepach w Kabulu 68 dolarów za sztukę

 3. Piotr Domański

  W plshows.info/from/drHXb7CvpMps04U/wideo.html pokazany jest poziom wód wyższy, niż gdyby stopiły się wszystkie lodowce

 4. Osk Kra

  LOL nie napisałeś pod moim kom pod ostatnim odcinkiem

 5. sajmon silesian

  Nic nie zniknie... Spójrz na globus, lub ziemię w aplikacji Google earth, popatrz sobie na białe plamy śniegu na tych globusach, i jak niewielki jest to obszar w porównaniu do reszty planety... I najważniejsze... Cały północny ocean arktyczny to zamarznięta woda... A z lekcji fizykiwiemy, iż zamarznięta woda zwiększa swoją objętość... (pękające zamarznięte butelki w zamrażalkach), to co się stanie po roztopieniu... Czy w związku z tym grozi nam zalanie... Jak dla mnie to bajka dla durni! Ps.. Aplikacja google earth prezentuje całą, ziemię w trakcie "wiosny"

 6. Marek Topol

  Oglądam każdy odcinek i mogę śmiało powiedzieć że jesteś moim ulubionym twórcą na tej platformie

 7. Piotr Marciniak

  Czy to MTZ 3:50

 8. Orzeł Biały

  Bóg stwórca przez Mojżesza nam przekazuje opis powstania Nieba i Ziemi oraz życia, którego możemy doświadczać na codzień. Czytają księgi Biblijne dojdziemy do wniosku, że życie powstało niemal 6000 lat temu i cały czas wszystko jest pod kontrolą Stwórcy.

 9. Kosteq

  4:22 ja widzę 4 budynki.

 10. Zibi Zibi

  Najbardziej mnie cieszy, ze zniknie za mojego Kaczyński 🥰

 11. Pan Mateusz

  Pewnie dlatego że polacy kradną w Niemczech.

 12. dmnkzl

  1. Co do lodowców, normalna rzecz dla obecnego interglacjału. Poczytać o poszczególnych epokach lodowcowych i okresach między nimi. Jakoś podczas ostatniej epoki lodowcowej ryby nie protestowały że poziom mórz spadł o ok 120 metrów. Pewnie dlatego że jak to mówią "Dzieci i ryby głosu nie mają" chociaż chyba nie do końca (how dare you?) 2. Dlaczego podajesz ceny truskawek z początku sezonu kiedy ceny są najwyższe podobnie zresztą jak z wszystkimi owocami czy warzywami hodowanymi okresowo. W szczycie sezonu truskawek, kupowałem 1kg za 12 zł chociaż to i tak 2 zł więcej niż w tamtym roku. Pierwsze zbiory zawsze najdroższe bo największy popyt na to jest. 3. Zmiany klimatyczne zmuszą przenieść uprawę czekolady bliżej wody? Skoro poziom wód tak szybko się zwiększa to nigdzie nie będą musieli przenosić, bo woda sama do nich przyjdzie. Nie zamartwiałbym się tak brakiem bananów czy innych owoców. To że w tych warunkach trudno będzie je hodować, nie oznacza że nie będzie można hodować innych gatunków dla których to będą idealne warunki.

 13. ZIELU

  yyyy truskawka w sezonie kosztuje 7 zł bo jest tego nadmiar więc nie wiem ocb

 14. Jolanta WOJTOWICZ

  W chwili obecnej idioto

 15. Piotr Franc

  Globalista co Ty pierdolisz o tych cenach truskawek glupoty!!! Ich cena ma zwiazek z slaba sytuacja na rynku przez wirusa a nie pogode i lodowiec.

 16. Jakub Ok

  Znikną jakiekolwiek naturalne dobra świata

 17. DrSpiele

  7:35 akurat łososia jem :)

 18. DEQPI

  Pov: umierasz 2 minuty po filmie

 19. jan kowalski

  Było by mniej barierkozy ciagnacej się kilometrami wzdłuż chodników chroniących przed wpadnieciem do rowu zamiast przed samochodami.

 20. Aleksander Allien

  Stwrowce zastapia samoloty lataja wolniej 250-350km/h ale moga zabrac od 100-200ludzi I okolo 80-100ton. Dla mnie to wystarczy, bilety moga kosztowac okolo 25-150€ wiec cena jest okej.

 21. Andrzej Bieniek

  abstrakcyjna drożyzna

 22. PB2

  Mam raka, więc...

 23. LottyKryax

  3:15 To teraz pomyśleć sobie jak wyglądała Grenlandia w 982 roku gdy odkrył ją Eryk Rudy ur. w ok. 950 roku.

 24. Marek Bulanda

  Kto lubi globalistę ten daje like Sry, ze żule xd

 25. Michal Czapka

  To nie był teroryści tylko planowane

 26. KKL NDL

  Te zasrane wieżowce amerykański oni sami rozwalili by gnoic psełdo terrorystów których okradają od lat.

 27. Rafał Retkowski

  Tesla już dawno wiedział że elektryczność to przyszłość niestety w złych czasach się urodził. W przyszłości najbogatsi ukryją się w kosmosie i ciekawe do czego wrócą z tym swoim majątkiem.

 28. Przemysław PRIMO Sobkowiak

  Namowiliscie mnie... Za chwilę zabieram się za uprawę awokado i przerabiam auto na gaz :) A co do Wenecji to propozycja zbudowania rurociągu via AdriaticoMediterranean i zalać Może Martwe. I dwa problemy rozwiązane :)

 29. Boży Aro

  Na prawdę ciekawe masz filmy, ale chyba czasem wrzucasz je na szybko bez sprawdzenia i pojawiają się na prawdę głupie błędy. Tak jak w tym odcinku uprawy czekolady :)

 30. KKL NDL

  Mam nadzieję PiS i PO.

 31. piter pą

  Kom dla zasięgów

 32. Polish Stick

  Ja sam zniknę

 33. DomiLove Brawl

  Oj, matka natura zabiera to co swoje Powoli, ale skutecznie...

 34. Mado131986

  zniknie również moja przyszła emerytura x)

 35. Azya 1

  Brak winogron? - Dam radę... Brak ropy naftowej? - Dam radę... ALE NIE BRAK CZEKOLADY!!! :0

 36. ketjoW The Creator

  But się porwał.

 37. FaRmeRPL

  Niestety UE popierdoliło ciekawe czy widzieli kiedyś kopalnię Litu albo szkodliwość ołowiu w akumulatorach i ich krótką użyteczność elektryka bardziej truje od spalin

 38. Krajowa 82

  Była epoka lodowcowa, czas na epokę ocieplenia, ziemia ma swoje cykle, tak jak bieguny które też się przesuwają. Wpływ człowieka tylko nieznacznie przyspiesza to wasze globalne ocieplenie, ale nie jest to duży wpływ, pożary były, są i będą, taka natura pogody, z naturą nikt nie wygra. Plastik jest zły ale ci sami co tak gadają o ekologii pozwalają na wylewanie ścieków do bałtyku, do Wisły, na te wszystkie wypuszczane chemikalia do atmosfery. Niby czasy ekologii a ci co tym kierują robią gorszy syf niż zwykli ludzie i jeszcze na tej ekologii robią biznes i zarabiają na tym ogromne pieniądze a nam się coś gada o plastiku, niech nie pozwalają na produkcję plastiku to go nie będzie, to ludzie od ekologii pozwalają na pchanie chemii do żywności, jedzenie jest coraz gorsze i na dodatek coraz droższe, ludzie od ekologii to są ci sami złodzieje co politycy światowi i ich pseudo organizacje a raczej mafie, tylko większość ludzi to ciemnota i widzą tylko to co im telewizja pokazuje zamiast myśleć logicznie i zauważyć co się za tym całym szajsem kryje, jedna wielka mafia która rządzi innymi politycznymi mafiami i tak się ten burdel zwany życiem na ziemi kręci.

 39. Akumiś

  cena truskawek była taka tylko i wyłącznie przez wcześniejsza pandemię bo polskiej cebuli w głowę szajba trafiła i chcieli na tym nadrobić fundusz XD

 40. CoJeKrolik Bunny

  Już lepiej inwestować w lotnictwo.

 41. TheMichaelJ1993

  #pomysł Jak wyglądało zjednoczenie Niemiec po upadku Muru Berlinskiego

  1. Babzul Babaluga

   Wszyscy nadal ćpali, ale bez muru.

 42. Elcia B

  A głupota ludzka i egoizm, pozostają nie zagrożone jak rozumiem?

  1. Babzul Babaluga

   Ludzie byli, są i będą debilami. Tu się nic nie zmienia.

 43. ReYzeN

  2:04 Mapka z CSA :D

 44. Blazej_origami Poprostu

  Zasubskrybowałem Cię!!!

 45. twierdzon reaktywacja

  Za mojego życia zniknie kanapka ze stołu w kuchni

 46. sw

  #pomysł co by było gdyby Mongołowie nie stworzyli własnego imperium pamiętajmy, że przyczynili się do wielu rzeczy w historii świata między innymi nie powstało by przez to silne imperium osmańskie, gdyż lud z którego on wywodzi musiał uciekać na południowy-zachód w obawie przed Mongołami ponadto zaprzepaściło to szansę na szybsze zjednoczenie Polski, gdyż w wyniku najazdu zginął Henryk Pobożny posiadający już silną władzę centralną, a nasi władcy musieli użerać się z Tatarami praktycznie do końca istnienie 1 Rzeczypospolitej

 47. Jan Lichota

  Unia zakłada, że w ramach ,,fit fot 55" prawa do emisji trzeba będzie kupić nawet przy produkcji żywności, budowie mieszkań. Może spowodować to to, że zdrowe jedzenie (i w ogóle takie odżywanie się, które pozwoli normalnie żyć) będzie tylko dla najbogatszych. Tak samo mieszkania, które już są drogie dzięki jaśnie dobroczynnej unii jeszcze podrożeją. W takiej sytuacji zwykli ludzie to chyba będą musieli ogródki działkowe z altanami lub małymi domkami do mieszkania kupować albo ziemianki budować. Do tego extra drogi prąd, możliwe nawet przerwy w dostawie. W takiej sytuacji produkty spoza Europy mogą być znacznie tańsze, bo nie będą tam obowiązywać te europejskie normy, co doprowadzi Europę do upadku gospodarczego. Może to wyglądać trochę jak prl albo nawet gorzej. Już nie mówiąc o benzynie. Bieda, ubóstwo, głód, bezdomność, ale co z tego, ważne, że czyste powietrze. Ale największą cenę zapłacą kraje rozwijające się takie jak m.in. Polska, Czechy, Węgry oraz kraje słabiej rozwinięte takie jak Rumunia i Bułgaria. Bieda, bezdomność, głód, ale co z tego, ważne, że czyste powietrze. Tak bym nazwał obecne cele unii. Jędraszewski to miał chyba jednak rację. To jest ekoideologia.

 48. Łukasz B

  jak sie uprawia czekolade?

 49. mr incognito

  Czyli nie ma co czekać i zacząć robić i kupować samochody elektryczne lub hybrydowe

 50. sw

  Oj tam nie przesadzajcie Wenecja będzie świetną atrakcją dla nurków

  1. Babzul Babaluga

   Każdy będzie chciał tam nurkować i szukać różnych artefaktów. Ja też bym chciał.

 51. Pewny Lepa

  W każdym prawie odcinku jest o tym globalnym ocipieniu. " Nie strasz nie strasz bo się zesrasz "

 52. Piotr P

  Dlatego chujnia europejska musi zostać zniszczona!!

 53. Jakub Pocica

  Nagaraj odcinek „Co pojawi się za naszego życia?”

 54. 77seban

  Co gdyby niemcy przegrały wojnę ? A Polska nie została przejeta przez czerwone qrwy. I niemcy nie dostały kasy z planu marshala i nałożone embarga tak jak kuba. To bylibyśmy potegą

 55. jan Jakubiak

  jak odpiszesz to daje suba xd

 56. Elzbieta Zawisza

  Dziura po wulkanach,jak śmierdzi to siarka

 57. Adam Hadryś

  Unia to nic innego jak druga komuna

 58. monio612

  To UE nie inwestuje ogromnych miliardów by Wenecję odgrodzić murem, by się nie zatopiła?

 59. ghullol

  0:30 a odcisk stopy na ksieżycu?

 60. Rubens

  ten kanal na szczescie haha :D

 61. ElPawlak

  💣 💣 💣 💣 💣 💣?

 62. Bryan Muras

  .

 63. Piotrek

  Tym czasem w USA po przeliczeniu litr benzyny 3,65 zł nie uwzględniając płac minimalnych bo będzie jeszcze taniej.

 64. NI3POPRAWNY

  Unia Niemiecka

 65. Maksio Wisniewski

  Drobne sprostowanie😉. 8 zł za litr ma kosztować benzyna po wejściu nowego unijnego prawa. Diesel będzie pewnie przez najbliższe lata oscylował wokół 6-6,5 zł, ponieważ jest zbyt potrzebnym paliw, żeby tak podrożeć.

 66. Krzyszto Cywinski

  Globalista w następnym odcinku co nie zniknie za twoego życia a na miniaturce Maryla Rodowicz

 67. Pawel Leja

  A co w naszym kraju jest tanie hahah xd

 68. Pitbuilders

  Elektryczne samoloty? Nie ma takiej możliwość jeszcze przez długi czas. Chyba, że powstaną ulta lekkie i bardzo wydajne ogniwa. :)

 69. metal design

  Jak wrzucisz kostkę lodu do szklanki z wodą, poziom wody podniesie się a po jej roztopieniu będzie taki sam jak po włożeniu kostki. Więc w jaki sposób ma się podniesc poziom wody?

  1. zwykły

   No właśnie ludzie nie znają tego podstawowego prawa i teraz można ich straszyć zatopieniem wybrzeży i brać od nich pieniądze na "powstrzymanie tego procesu"

 70. Bryan Muras

  .

 71. Dominik Dominik

  UE i jej wytyczne to dno

 72. Joanna Rembarz

  Bez kawy i bez wina? Ojojojoi...

 73. Pietrek Masiek

  Kaczynski

 74. machaunder

  GlobalistaTv mam pomysł. Może odcinek o bioreaktorach np wodorowych i to, że można w taki sposób ratować świat. Czy problem mentalności ludzi co czekają aż rząd zrobi lub cud naprawi planetę. Dodatku to też jest natura musi się bilansować jeśli ludzie żądali rany dodatkowe ale to nie znaczy, że nic się stało ale jak najbardziej jeden człowiek nie naprawi całej atmosfery tylko wiele osób co będzie miało odpowiedni sprzęt. Zawsze też można wykorzystać ten fakt. Te hektolitry wody przepompować w tereny gdzie jest brak wody oczywiście wcześniej wodę uzdatnić dla roślin i zwierząt. To wydarzenie można też wykorzystać. Po prostu jest dużo rozwiązań i tylko przez budowę a nie narzekanie da się coś tym zrobić. Zawszę można wysłać na bieguny zamrażarki wielkości kontenerów co produkują lód cały czas i oczywiście ilości niezbędnej do realizacji tego projektu. A co z ciepłem no wiadomo zaizolować i konwertować na energię ;)

 75. Marcin Cedro

  Elektryczne samoloty chyba raczej nie na akumulatory...

 76. Greqit

  A więc muszę zjeść jak najwięcej różnych owoców póki mnie na nie jako tako stać. Co polecacie 🤔

 77. Adam Czyżewski

  Jedno jest pewne, co by się nie działo, pozostaną po nas miliardy ton śmieci 🤦

  1. Tomasz Cichoracki

   Które ziemii gówno zrobią bo jeśli my znikniemy to dla ziemii usunięcie ich zajmie tyle co dla nas sekund w życiu.