• 30
 • 8 863 547

Komentarze

 1. Magmaros

  13:11 gość zniszczył

 2. Agnieszka Bandyk

  ja próbowałam 5% procentowego olejku z inej firy prezes długi czas masakrycznie mnie szwendała skóra po stosowaniu do ustnym tak bardzo ze przestałam stosować ale ja używam dużo lekarstw więc mogło coś ze sobą nie działać

 3. Izabella Jonasik

  No niestety, ale taka jest prawda. Żyjemy w smutnych czasach, kiedy nasza prywatność znaczy coraz mniej a niekiedy i nic - a często to wina naszych własnych zachowań i sprzeczności. Smutne, ale prawdziwe

 4. Olaczyk

  Szklanka Kieliszek Kubek ... *DZBAN* ^ to ja

 5. Krzysztof

  psychopiwoloszka

 6. Kurt Cobain to crush

  OMG, CHCE DO PIEKŁA <3 <3 <3 <3 <3 LECĘ DO CIEBIE COBAIN

 7. kvazarsky

  Ekspert z IBZD i materiał sponsorowany, przez co ciężko uwierzyć w cokolwiek tu mówionego. Równie dobrze można wierzyć w fakty podawane w zwykłych reklamach.

 8. ots18v2

  Wilgardium lewiosa.. I pijoki nagle wstają po jabola do sklepu.. Taki ze mnie czarnoksiężnik..

 9. Oskar Lusawa

  Ała moje oczy filtr z świńskim ryjem.

 10. Šťøjě Pøð Ťwøîm Ðøměm

  Czyli wychodzi na to że stare babcie które chodzą co niedzielę do kościoła a za plecami obgadują całą wieś mają depresje

 11. krypto terapia

  Po prostu wszyscy jesteśmy wrednymi chamami, ale ponieważ nie chcemy dostać w ryja, to udajemy miłych, wtedy inni udają i wszyscy żyją szczęśliwie bez pizdy pod okiem.

 12. ots18v2

  Ja dawno odwróciłem się od Boga, bo kiedyś( dziś) ale miałem problemy i mam, głównie echo przeszłości, które jak rak, zjada mnie po trochu. Trafiłem na lekarsa tak złego, że co 5 minut słyszałem wrócimy do tego. Choroby, chorobami, ale nie dajmy kraść pieniędzy sobie, bo oni jak chcą to potrafią, ale z nfz to lenie. Z resztą, tz. Forma terapeutyczna ma się nijak do życia, więc wracasz do tego samego gówna i w teorii miało dzialać, ale ludzie są inni. Z nową wiedzą w starre życie. Cóż, o leczeniu niestety wiem niewiele, ale wiem jak to działa. It's mean is bulshit tak właśnie bardzo. Życie w izolacji też nie pomoże, dlatego twierdze, że depresja powinna być leczona inaczej. Nie mamy jeszcze metod, ale może kiedyś. Na razie, pozostaje siedzieć i sądzoć że to coś podziała, mimo że ludzie w większkści reagują na ciebie zle. Jeśli chcecie ludziom wpychać nowe zachowania, to prosze, szkoda że nie leczycie tego, co go skrzywiło.

 13. ots18v2

  Jezusiary też są chore. Pierdolą o wszechmocnym, cała wiedzę biorą na podstawie prawa, rozumowania sprzed 2000 lat, czyli z palca. Poznałem taką jezusiare, co zrobiła sobie z Boga bożka z tv. Gdyby dzosoaj zył, pierwsza zaciągnie go do kibla.. Chwała Panu naszemu, że nie chce przyjść, tak pozostaje jej spotkania wszech kościelne- Czyli życie w kościele, a nie życie. Codzienność kościół, egzorcyzmy, cujee muje. Co msza, sobota, piątek.. Nie ważne, ona go kocha.

 14. ots18v2

  Idąc tym tropem, to wlasnie traumy, to głupie pamiętanie o tym, co było.

 15. bab00shka

  Wiem że trochę offtopic, ale za każdym razem, jak słyszę "szantaż emocjonalny" przypomina mi się moja matka, krzycząca na mnie te słowa gdy ja siedziałam z pociętą ręką XDD Szczerze, miałam wiele toksycznych związków i sama nawet byłam toksyczna i szantażowałam emocjonalnie w najgorszym momencie mojego życia i mimo mega bólu, jaki mi to sprawiło, uważam to za dobrą wiedzę :3

 16. Marlord TM

  Powiedz rabarbar

 17. ots18v2

  Ćwiczenia są po to, by uzyskiwać effekty. Rozwiązując problem ludzi z problemami idealizmu, trzeba im pokazać, że to oni sami myślą, źle. W mass mediach są zawsze zrobione cycki, dupa, c%@&pa i usta. Wystarczy im pokazać, że są ładniejsi od tego "czegoś" . Pacjent wyleczony. Ludzka psychika, to skomplikowany typ, ale trzeba być przed dnią 2 kroki przed do pełnego sukcesu. Styka pokazać coś, co przeczy logice ich myśleniu, wtedy pacjent nie będzie szukał argumentów na nie, bo to głupie. Znowu, budowanie pewności siebie takim, jaki jest. TO Daje effekt.

 18. ots18v2

  10:18. Pragnę zauważyć, że te fote brałaś z neta. Dokładny opis tego zdjęcia z nogami w krztałcie butów, to tak naprawdę buty na całe życie w biednych rodzinach z Chin. Te rodziny zarabiają razem(ok 10 osób po 5 dolców na łebka) NA Buty ich nie stać, stąd ten wybór, a nie moda.

 19. Pixel Pixelator

  Mówienie, że depresja to powód nie wierzenia w Boga, jest bezsensowne! Tak samo jak powiedzenie, że zmówienie różańca jej pozbawi jest bezsensowne (choć wiara może pomóc w pokonaniu depresji)

 20. souci noir

  Psychopierniczkozgoździkoloszka ^^

 21. N. Asthaerus

  Magisterka o poliamorii? Chciałabym przeczytać ;_;

 22. Studio Obiektyw

  Zawiodlaś mnie. Nie ma badań które potwierdzają to działanie na nerwy. Niestety olejki z CBD tylko otumaniaja i usypiajai olejek jak leki antydepresyjne starej generacji. Za te cenę lepiej dać sobie spokój. Ta cena to marketing i tyle. THC faktycznie działa na receptory w mózgu ale nie CBD. Zanim coś kupicie sprawdzajcie opinie lekarzy. Szkoda waszej kasy, i uważam ze leprzy efekt da herbata z melisa. Taniej i bez ściemy.

 23. uverennost'

  Co do glitery.pl to poszperałam trochę w internetach. Okazało się, że prawdopodobnie wyciekła baza 1,3 mln kont wraz z hasłami.

 24. R G

  Matihnanem można zalegalizować, ale trzeba rano wstawać

 25. Ptryk Mr

  Jak? Fagata? Hahaha 😂 oł szit

 26. Little Coco

  Idąc dalej tym tokiem myślenia, zastanawia mnie jaką szklanką jest wypowiadający się ksiądz? 🤔